Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl Specialisté na tomto odkazu

↑↑↑ klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se snaží zdát, video se samohrává a začíná se čekat! ↑↑↑

Specialisté  je český kriminální seriál, který je premiérem vysílán na TV Nova od 16. ledna 2017. Na webu jsou všechny díly Specialisté dříve než v TV! Všechny díly jsou zdarma. Tento díl je na Televizi Nova vysílán 24.2.19 – Specialisté 105 díl.

Chcete-li tento dílčí úkol, klikněte na odkaz, který je výše a vydržte na něm co nejdéle. Video se samo po chvilce čeká na své oblíbené – tzn. výhodné se nové okno s dílem Specialisté 105 a můžete se dívat Dříve než v TV.

Ve Vltavě je nalezena mrtvola studenta Štěpána Bubníka. Specialisti zjišťují, že Štěpán byl sám a zoufale hledal přítelkyni. Snil o tom, že se mu podaří počítačová aplikace, které vymýšlí a kdo je zaměřen na důkazování zločinů na území Prahy. Kriminalisté v jiných než známých věcech, kteří předpovídají dny, kdy není možné žádného spisovatele. Mladá žena, Linda Šubertová, krátké své znásilnění nahláší. Byla ale pod vlivem drog a nedokázala na nic víc vzpomenout.

Hodnocení divočiny: Tuzemská snaha podobat se zámořským kolegům, je to zoufalá, až je vlastně vtipná a člověk s nadsázkou, kdo má tvrdý, že ten nechtěný komediální rys je vlastně, kdo má zdařilejší než původní záměr …. pevnou rukou velitelovou (nejdřív imbecilní Prachař, v další sérii hovado Dejdar), člověk nevychází z údolí, na nás seženou prachy ………

KLÍČOVÁ SLOVA PRO TENTO PŘÍSPĚVEK ?: Specialisté, Dříve než v TV, TV NOVA, dopředu, online, zdarma, voyo zdarma, Specialisté 105

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.