Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. 

I když vás bulvár nechává chladným, existuje velká šance, že se k vám přesto dostala informace o beefu, který mezi sebou měl Kazma a Leoš Mareš. Kazma se před pár dny vytasil další epizodou své “ONE MAN SHOW”, ve které opět ukazuje, že vše bylo jinak, než jak se to mohlo na první pohled zdát.

V závěru videa pak zazněl song “Cizí zeď”, který nazpívala vskutku hvězdná sestava.“Rádi píšem na cizí zeď a další jed plodí další jed. A to, že každý může mít svůj hlas, neznamená, že musí soudit nás,” uslyšíte z úst Lucie Bílé, Ewy Farny, Tomáše Kluse, Debbi, Báry Basikové, Voxela, Vojty Dyka, Pokáče nebo Xindla X.

Moderní produkce a plejáda velkých jmen české hudební scény napovídá, že i rádia by z “Cizí zdi” mohla udělat instantní hit.A čeho že se vlastně Kazma se svými kolegy snaží docílit? Pomocí kampaně 1 / 10 upozorňuje na skutečnost, že pouze jeden z deseti řidičů zastaví u dopravní nehody, aby nabídl svou pomoc. Trocha osvěty rozhodně neuškodí, a i to byl zřejmě důvod, proč pro své video získal podobně hvězdnou podporu.

Kazma je docela šikovný kluk. Má nápady, přístup k dostatku peněz a čuch na příběh. I z beznadějně působící věci dokáže pomocí střihu a různých okecávaček (plus klidně podvodů) udělat na diváky dojem, že je největší borec pod sluncem. Jeho pořad má obrovský úspěch a třeba poslední díl, v němž dostal na Primu do pořadu Prostřeno! šíleného nastrčeného hráče Karla Ondrku, byl vyloženě ukázkový. Takhle se to má dělat! Nevěřte mu nic, jen se bavte Moc dobře už za tu dobu, co One Man Show natáčí, víme, že si sem tam pomáhá dotáčkami a nahráváním scén, které se staly jindy, než tvrdí, jen aby vybruslil z problematické situace, když někdo něco propálí dřív, než by měl, což by mu mohlo zhatit celý díl. Podle mě to chápou i diváci a rozumějí i tomu, že to k virtuální realitě zábavy zkrátka patří. Když ale narafičil na Leoše Mareše fingovanou nehodu, obrátil se národ většinově proti němu. Všichni mu spílali, nikdo mu nemohl přijít na jméno, protože každý řidič se dokázal vžít do role moderátora Evropy 2.

A i kdyby ho nikdo z nich neměl jako spíkra z rádia rád, všichni sborově stáli za ním, protože podobné prasárny se prostě nedělají. Většina lidí, co aféru sledovali, byla zvědavá, jak si tentokrát poradí s prezentováním drahého natáčení, které prostě spláchnout do kanálu nemohl. Stálo to už fakt moc peněz. A poradil si. Jen asi o dost zoufalejším způsobem, než by se čekalo. Pravda je tam někde venku Lidé ze štábu sice tvrdili, že se mu povedl zatím nejlepší díl, opak je ale pravdou. Představil nám historku, že vlastně nikdy nechtěl Leošovi auto vzít, že dopředu věděl, že má ferrari na „lízačku“ a že mu vlastně šlo jen o to, aby svůj dětský idol udělal hlavním hrdinou kampaně na to, aby lidé víc zastavovali u nehod. Celý díl působí strašně zoufale. Dotáčky pozná i slepý, hrozně z celého materiálu čiší, jak moc nešikovně přemýšlel, co se dá ze zkažené pověsti vytřískat. Nic, Kazmo. Prorokoval jsem už tehdy, že z toho nevybruslí, a měl jsem pravdu. Kazma se dost plete Skutečně nepomohou výmluvy, že v Německu dělá tamní policie ještě horší věci nebo že psycholog hasičů řekne, že kdyby měl být každý v šoku z toho, co zažije u dopravní nehody, máme plné blázince. Tyhle dotáčky mají z Leoše Mareše udělat ufňukaného zoufalce.

Herec je, talent na to má, ve videích, v nichž oznamoval Kazmovu nachytávku, jistě přehrával, ale právo na to měl, zvlášť po radikálním zážitku a tlaku Kazmy na odevzdání auta. Hvězda Seznamu Kamil Bartošek se nám pak zase snaží nabulíkovat, že díky geniálnímu tahu několik týdnů většina republiky neřešila nic jiného než to, že Leoš Mareš zastavil jako slušný chlapec u zraněného u dopravní nehody. Omyl, Kazmo. Celá republika řešila, jaký jsi bezpáteřní „mameluk“, protože vystavuješ člověka takovým zbytečným nervům. Na nějaké zastavování u nehody nikdo ani nevzdychl. Podle mě je situace jasná. Kazma chtěl vyhrát káru, tu prodat a z výtěžku možná něco utržit (kdo ví) a třeba i něco dát na charitu, ať to hezky vypadá. Jakoukoli. Když se Leoš začal cukat, a fakt je jedno, že auto bylo leasingovky (věděl přece, že měsíc z trabantu nevystoupí, tak mohl slibovat, co chtěl, i cizí věc), musela přijít záchrana situace. Klip je příšerný Provokace nepomohly a pak až se patrně zrodil plán s kampaní 1/10, která byla po celé republice. O.K., možná to bylo v merku Kazmy o něco dřív.

Nic to ale nemění na faktu, že tady už nešlo o nic jiného než o záchranu pověsti. Pořadu i jeho hvězdy. Někteří naivnější fandové jistě Kazmovi uvěří i další charitativní podtext, když nechal elitu showbyznysu „nakvákat“ hudebně dost zoufalý song Cizí zeď, kterým reagoval na drtivou kritiku na svou osobu po falešné nehodě. Na jednu stranu ve videu ukazuje, jak měl z hejtů šílenou radost, vizuálně bombastický videoklip ukazuje ale úplně něco jiného. Pochválit ale musíme šikovné odůvodnění toho, proč prodává fandům šíleně předražené čepice a oblečení. V pořadu to zúročil vysvětlením, že výdělek dal na dobrou věc, na kampaň proti nezodpovědným řidičům. Šikula aspoň v tomhle!

Zdroj: https://www.extra.cz/kazma-natocil-nejhorsi-dil-one-man-show-trapne-reci-o-vyrobe-fejkove-nehody-na-marese

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.