Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý díl Bez vědomí na tomto odkazu

↑↑↑   Klikněte na odkaz a vyčkejte co nejdéle. Ikdyž se to nemusí zdát, video se samo otevře a začne se přehrávat!   ↑↑↑

Podzim 1989. Sovětské impérium ve východní Evropě se otřásá v základech. Ve vzduchu visí změna. Neví se však, kdy přijde a jakou podobu bude mít. Profesionální houslistka Marie a její politicky aktivní manžel Viktor se po dvanácti letech londýnského exilu vracejí do Prahy. Rodinná návštěva se však brzy mění v drama. Marie skončí v nemocnici a když se probere z bezvědomí, její manžel je pryč a nikdo neví, kam zmizel.

Pokud si chcete tento díl spustit, klikněte na odkaz, který je výše a vydržte na něm co nejdéle. Video se samo po chvilce objeví ve Vašem prohlížeči – tzn. otevře se nové okno s dílem Bez vědomí 1. díl a můžete se dívat dokonce Dříve než v TV.

Bez vědomí je šestidílný televizní seriál režiséra Ivana Zachariáše. Po seriálu Pustina jde o jeho druhou spolupráci s HBO. Scénář napsal debutující Ondřej Gabriel a podílel se na něm H. Keith Melton jako odborník na špionážní techniku. Děj by se měl odehrávat na podzim 1989 v Praze. Premiéra seriálu je naplánována na rok 2019. První dva díly byly premiérově uvedeny na karlovarském festivalu.

KLÍČOVÁ SLOVA PRO TENTO PŘÍSPĚVEK?: Bez vědomí, Dříve než v TV, Bez vědomí 1.díl , HBO, , dopředu, online, zdarma, voyo zdarma

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.