Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celý film na tomto odkazu

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Je však sám, kdo si to myslí. Do hry vstupují další hráči, kteří mu možná pomáhají, ale možná také sledují své vlastní zájmy, které jsou v rozporu s těmi Ethanovými. Rozdělení na kladné a záporné hrdiny nebude tentokrát vůbec jednoduché. V pozadí navíc čím dál rychleji utíká čas vstříc momentu, který dramaticky změní mapu světa


Film spusťte na odkazu, který je výše!


 

Mission: Impossible – Fallout je vším, co slibovaly natřískané trailery. A zároveň je organickým pokračováním skvělého pátého dílu. Tak přirozeným, že jde svým způsobem o jeden čtyřapůlhodinový celovečerák přeseknutý ve dví, takže až ho budou někde promítat v rámci maratonu, člověk si ani nevšimne, kdy přeskočil z pětky do šestky. Vrací se nejen režisér Chris McQuarrie, ale do jisté míry i záporák v podání Seana Harrise a troufnu si říct, že je tu ještě zajímavější než minule. Všechny dlouhé stíny minulosti a temné prsty kontroverzních rozhodnutí a morálních dilemat se stahují k Ethanu Huntovi. Tom Cruise je v centru všeho dění nejen díky své ochotě ohýbat zas a znovu své tělo do nepřirozených úhlů, ale hlavně proto, že si to žádá scénář. Fallout je osobní, po trojce je opět symbolický návrat k tomu, že špičkoví agenti mají tvrdý chlebíček a jejich řešení jsou často tou nejlepší z nejhorších možností.

Kdo by se ale snad obával, že Fallout zabrousí do temných vod posledních bondovek, ten se nemusí bát. Musím se zuby nehty držet, abych k tomu srovnání neodbíhal, protože jakkoliv mi Mendesovy filmy s 007 dvakrát nesedly, Mission: Impossible i po šestém filmu jede po natolik odlišných kolejích, že je zbytečné zmiňovat obě série v jedné větě, ačkoliv samozřejmě patří do příbuzného žánru. Huntovkám ale ani při řešení globálních a personálních krizí nedochází humor a McQuarrie se nesnaží svými zvraty nachytat diváka nepřipraveného. Ne, stejně jako oba díly před ní, je i šestka hlavně velkou dobrodružnou jízdou na horské dráze. (moviezone)

  • Mission: Impossible – Fallout

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.