Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Adriana již jako několikrát opět hledá zapomnění v posteli s Mikim. O jejich románku ví zatím jen Vlastimil Pešek, který si to dosud nechává jen pro sebe. Dozví se to také Eddie, na kterém Adrianě hodně záleží a jenž jí je nyní velkou oporou?

Nebýt Eddieho, Adriana by se s Robertovou náhlou smrtí a jeho podrazy asi vyrovnávala ještě mnohem hůř. Právě on jí byl velkou oporou od chvíle, kdy se o tragédii dozvěděl. Díky němu se Adriana vrátila z léčebny nazpět domů, trpělivě jí pomáhá překonávat to nejhorší. Před Amálkou, dědou i Evženem se Adriana hodně styděla kvůli všemu, co se v poslední době stalo. Nevěděla, jak s nimi komunikovat. S Eddiem to pro ni bylo jednodušší, navíc si před ním na nic nehraje.

Otevřeně přizná, když je v háji. Ví, že se na něj může spolehnout, že ji nenechá ve štychu. Přesto skončila v posteli s Mikim, když potřebovala vstřebat poslední rozloučení s Robertem a zapomenout na vše, co jí provedl. Nejedná se ale jen o ojedinělý úlet. Jakmile na ni nemá Eddie čas, Adriana jde za Mikim, protože zatím neumí být sama. Jak dlouho se to dá přede všemi tajit? Dozví se o nich také Eddie?

ODPOVĚĎ NAJDETE NA DRUHÉ STRÁNCE…Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.