Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ULICE 3400 NAJDETE NA TOMTO ODKAZUVYČKEJTE NA ODKAZU CO NEJDÉLE, AČKOLIV SE TO NEMUSÍ ZDÁT, VIDEO SE NAKONEC ZOBRAZÍ!!!

 Co se stane s panem Pavlátem?

Brzy nás v Ulici čeká prekerní situace, kdy se dozvíme, že Pavlát má dlouhou dobu „přítelkyni“. Všechny ovšem zajímá, zda si sní ještě vůbec stihne něco užít… MY JSME TO PRO VÁS ZJISTILI!! Pokud si chcete přečíst tento článek, klikněte na odkaz. 

Jak to nakonec skončí mezi Bedřichem a Jindrou

V seriálu Ulice nás Bedřich a Jindra stále nepřestávají bavit. Nedávno solu měli sex, ale to ještě nic neznamená? Nastěhují se nakonec k sobě a jak to snese Anička, Franta a Ema? To vše jsme se exkluzivně dozvěděli od jednoho člena týmu, který pomáhá seriál natáčet! Pokud si chcete přečíst tento článek, klikněte na odkaz.


ULICE: Neštěstí! Co se stane Brunovi?

Mezi Marcelou a Brunem to začíná jiskřit. Už brzy je ale čeká hodně těžká zkouška. Stane se neštěstí, ze kterého běhá mráz po zádech. Jaké? Pokud si chcete přečíst tento článek, klikněte na odkaz.


    Vydrží Matějovi a Lucce vztah na dálku?

Matěj odletěl do Kanady, kde ho čeká kariéra, o jaké se mu před rokem ani nesnilo. Doma nechal nejen rodinu a kamarády, ale také svou holku Lucku. Myslíte, že jim vztah na dálku vydrží. Pokud si chcete přečíst tento článek, klikněte na odkaz.


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.