Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ODKAZ ZDE !!!

ZDE !!!

ZDE !!!ANČA SE SESYPALA – PROČ?

Anča je ráda, že se po dlouhé době opět všichni sešli a že si dokonce mohla užít i vnoučka Christiana. Jenže ke štěstí má hodně daleko. Proč? Co ji tak ranilo, že se po odchodu z míst, kde byl ještě nedávno její domov, sesypala? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu už bohužel nevešla.


Anča se na příjezd Franty a malého Chrise hodně těšila. Přestože jsou již tady a ona s nimi strávili celý večer, šťastná není. Mrzí ji, že u nich doma už není taková pohoda jako dřív, že už nejsou rodinou. Přitom právě jí vždycky na rodině záleželo ze všeho nejvíc. Za poslední půlrok se ale spousta věcí změnila. A změnila se i ona sama. Právě to si bolestně uvědomila, když byla opět s Frantou, Emou, Bedřichem a malým Chrisem doma, kde už vlastně její domov není. A co už na ni bylo moc? Podívejte se, opět budete vědět víc.

CELÝ ČLÁNEK + VIDEO ZDETereza a David už brzy podlehnou vzájemné přitažlivosti!

ereza a David se stále tváří, že jsou jen přátelé a spolubydlící, ale všem je jasné, že se mezi nimi něco děje. Ti dva to stále vehementně popírají, jenže již brzy se stane něco, co je samotné hodně vykolejí. Jak to s nimi bude dál? A jak na to zareaguje Alena?

VŠECHNO ZDE
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.